דף הבית הרשמה/כניסה צור קשר מבצעים אודותינו
מבצעים באתר חדש! קרם להסרת קמטים מיידית! | חדש בישראל - שמן אמו טיפולי | חדש בישראל, מסרק לייזר ומסאג' על בטריות- במחיר מפתה | מבצע משלוחים חינם. 1-700-700-349 | רביבוגן הערכה האמריקנית לטיפול בשיער דליל. במבצע. | הנחה ללקוחות חוזרים - נא צרו קשר |
ראשי טיפול בשיער דליל - רביבוגן
 2 ערכות רביבוגן


 
מוצר תוצרת ארה"ב. www.revivogen.co.il מרכיבים : המרכיבים הפעילים ברביבוגן הינם טבעיים ובעלי יכולת מוכחת מדעית לחיזוק והחייאת השיער.

 קבוצה 1 - Gamma Linolenic Acid (GLA), Alpha Linolenic Acid (ALA), Linoleic and Oleic Acid אלו הן חומצות קרבוקסיליות המצויות בשומן צמחי ומדכאות – כל אחת מהן - את ייצור האנזים 5-ar (האחראי על ייצור ה DHT ) ומחקרים מראים שהנן המרסנות החזקות ביותר בטבע של האנזים 5-ar. ולא רק שהן מרסנות את האנזים סוג 2 – בדומה לכדור הפרופסיה – הינן מרסנות גם את יצירת האנזים סוג 1 המצוי בריכוזים גבוהים בעור הקרקפת. מרכיבים אלו נחשבים חזקים מאד בהשפעה האנטי דלקתית שלהם.

קבוצה 2 - Azelaic Acid, Vitamin B6 and Zinc Azelaic Acid חומצה קרבוקסילית המצויה בשעורה, חיטה ודגנים ומאושרת ע"י ה FDA - לטיפול חיצוני באקנה. מחקרים הראו שהשילוב של שלשת מרכיבים אלו הורידו ב 90% את ייצור האנזים 5-AR. ההשפעה הסיננרגטית של שלשת המרכיבים האלו הינה אפקטיבית מאד על תבניות ההתקרחות של גברים.
 
קבוצה 3 - Saw Palmetto Extract תמצית הפרי סו פלמטו נחקרה רבות בשנים האחרונות ויועדה במקורה לטיפול בפרוסטטה. המחקרים הראו על הקטנה בייצור ה DHT כתוצאה מהשימוש בתמצית הסו פלמטו. הסו פלמטו הינו בעל השפעה מרסנת על ייצור האנזים 5-arועל הרצפטורים של האנדרוגן. Procyanidin Oligomers - מרכיב טבעי שהשפעתו העיקרית הינה על האצת גידול השערה ומהווה מעין דשן טבעי לצמיחה מואצת . כמות : 3 בקבוקים של 60 מ"ל כל אחד .           

קבצים טכניים:
 K143899.doc
ערכת רביבוגן להחייאת השיער ועור הקרקפת - סרום .פטנט רשום. ל 3-6 חודשי טיפול.

שמפו רביבוגן  Revivogen® Bio-Cleansing Shampoo

מכיל את המרכיבים הנמצאים בסרום  Scalp Therapy בתוספת משלימים. פועל לניקוי עדין של עור הקרקפת ומסיר את החלב משורשי השיער. מזין. מוסיך לחות ומשפר את עור הקרקפת והשיער. יוצר סביבה בריאה ונקיה לשיער .

 

הוראות השימוש: לשים כמות קטנה על שיער רטוב לאחר חפיפה, לפזר ולעסות את השיער. להשאיר ל 2-5 דקות ולשטוף היטב במים פושרים.

 

      מבוסס על סרום Revivogen הנושא פטנט רשום לחיזוק השיער ונטרול הגורמים המחלישים את השערה.למראה שיער בעל נפח מלא 
    מוצר תוצרת ארה"ב. המרכיבים הפעילים ברביבוגן הינם טבעיים ובעלי יכולת מוכחת מדעית לחיזוק והחייאת השיער.ושמפו רביבוגן Revivogen® Bio-Cleansing Shampoo

    2 ערכות רביבוגן לשימוש 6-12 חודשי טיפול.
להגדלה לחץ על התמונה
2 ערכות רביבוגן 1,060.0 כולל מע"מ
906.0 לפני מע"מ
בחר כמות:
הזמן מוצרחיפוש
 

קטגוריותאתר מאובטח
החשבון שלי צור קשר אתרים מומלצים ראשי
  נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות אחסון אתרים חנות וירטואלית