דף הבית הרשמה/כניסה צור קשר מבצעים אודותינו
מבצעים באתר חדש! קרם להסרת קמטים מיידית! | חדש בישראל - שמן אמו טיפולי | חדש בישראל, מסרק לייזר ומסאג' על בטריות- במחיר מפתה | רביבוגן הערכה האמריקנית לטיפול בשיער דליל. במבצע. | הנחה ללקוחות חוזרים - נא צרו קשר |
ראשי דרמה רולר
ראשי טיפול בשיער דליל - מסרק לייזר
ראשי טיפול בשיער דליל - רביבוגן
 דרמה רולר טיטניום 540


 הוראות השימוש :

טיפול בקרקפת לשיער דליל - גלגול המכשיר על הקרקפת הלוך חזור לאורך ולרוחב במשך כ 5 דקות לטיפול. לאחר מכן למרוח את הסרום - רביבוגן או שמן אמו .מומלץ.

טיפול בעור הפנים ובקמטי עיניים - אותו תהליך תוך שינוי הכיוון. לאחר מכן למרוח את הסרום או הקרם - קלירוגן לטיפול בפצעונים או שמן אמו להחייאת העור ולטיפול בקמטים.

בגמר הטיפול יש לחטא באלכוהול רפואי או במיים חמים וסבון. לשטוף ולייבש בעזרת אוויר חם ולאחסן באריזת הניילון המקורית.

אזהרה : אין להשתמש במכשיר על פצעים פתוחים ו/או מוגלתיים כגון אקנה.


הדרמה רולר מאפשר שימוש בטכנולוגיית המזוטרפיה להגברה משמעותית של יכולת החדירה של תכשירים חיצוניים - קרמים וסרומים לעור הפנים ולטיפול בנשירת שיער.

הגלגלת הדרמה רולר יוצרת בזמן הטיפול אלפי חורים מיקרוסקופיים באזור המטופל- םנים או קרקפת. המחטים הזעירות "דוחפות" את החומרים פנימה תוך כדי הסטה של תאי העור הנראים כחומת לבנים קטנטנות, לאחר מכן בתהליך ההחלמה של העור נוצרים תאי עור חדשים תהליך הייצור של הקולגן האלסטין הטבעי בגוף מואץ באופן משמעותי תהליך.

הדרמה רולר הינו טיפול בטוח וללא מכיל סכנה. העור אינו מוסר או מקולף! הטיפול נעשה בתוך שכבת הדרמיס. במהלך הטיפול לא מתקיים תהליך הריסה אלא רק תהליך בניה.

האם השימוש בדרמה רולר מעצים את יעילות התכשירים קוסמטיים?

בהחלט!באופן רגיל רק 3% מתכשיר הטיפוח הנמרח על העור חודר פנימה! בעזרת הדרמרולר ניתן להגביר באופן דרמטי את יעילות תכשירי הטיפוח.

        הדרמה רולר מאפשר שימוש בטכנולוגיית המזוטרפיה להגברה משמעותית של יכולת החדירה של תכשירים חיצוניים
להגדלה לחץ על התמונה
דרמה רולר טיטניום 540 159.0 כולל מע"מ
135.9 לפני מע"מ
בחר כמות:
הזמן מוצרחיפוש
 

קטגוריותאתר מאובטח
החשבון שלי צור קשר אתרים מומלצים ראשי
  נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות אחסון אתרים חנות וירטואלית