דף הבית הרשמה/כניסה צור קשר מבצעים אודותינו
מבצעים באתר חדש! קרם להסרת קמטים מיידית! | חדש בישראל - שמן אמו טיפולי | חדש בישראל, מסרק לייזר ומסאג' על בטריות- במחיר מפתה | מבצע משלוחים חינם. 1-700-700-349 | רביבוגן הערכה האמריקנית לטיפול בשיער דליל. במבצע. | הנחה ללקוחות חוזרים - נא צרו קשר |
ראשי טיפול בשיער דליל - נשים
ראשי טיפול בשיער דליל - רביבוגן
ראשי טיפול בשיער דליל- גברים
 ערכת רביבוגן להחייאת השיער והקרקפת 180 מ"ל Revivogen


 
לכניסה לאתר הישראלי - לחצו כאן !  www.revivogen.co.il


לכניסה לאתר האמריקני - לחצו כאן ! www.revivogen.com

המרכיבים הפעילים ברביבוגן הנם טבעיים ובעלי יכולת מוכחת מדעית לחיזוק והחייאת השיער : קבוצה 1 - Gamma Linolenic Acid (GLA), Alpha Linolenic Acid (ALA), Linoleic and Oleic Acid אלו הן חומצות קרבוקסיליות המצויות בשומן צמחי ומדכאות – כל אחת מהן - את ייצור האנזים 5-ar (האחראי על ייצור ה DHT ) ומחקרים מראים שהנן המרסנות החזקות ביותר בטבע של האנזים 5-ar. ולא רק שהן מרסנות את האנזים סוג 2 – בדומה לכדור הפרופסיה – הינן מרסנות גם את יצירת האנזים סוג 1 המצוי בריכוזים גבוהים בעור הקרקפת. מרכיבים אלו נחשבים חזקים מאד בהשפעה האנטי דלקתית שלהם.

קבוצה 2 - Azelaic Acid, Vitamin B6 and Zinc Azelaic Acid חומצה קרבוקסילית המצויה בשעורה, חיטה ודגנים ומאושרת ע"י ה FDA - לטיפול חיצוני באקנה. מחקרים הראו שהשילוב של שלשת מרכיבים אלו הורידו ב 90% את ייצור האנזים 5-AR. ההשפעה הסיננרגטית של שלשת המרכיבים האלו הינה אפקטיבית מאד על תבניות ההתקרחות של גברים.
 
קבוצה 3 - Saw Palmetto Extract תמצית הפרי סו פלמטו נחקרה רבות בשנים האחרונות ויועדה במקורה לטיפול בפרוסטטה. המחקרים הראו על הקטנה בייצור ה DHT כתוצאה מהשימוש בתמצית הסו פלמטו. הסו פלמטו הינו בעל השפעה מרסנת על ייצור האנזים 5-arועל הרצפטורים של האנדרוגן. Procyanidin Oligomers - מרכיב טבעי שהשפעתו העיקרית הינה על האצת גידול השערה ומהווה מעין דשן טבעי לצמיחה מואצת . כמות : 3 בקבוקים של 60 מ"ל כל אחד .    כתבה צרכנית על השימוש ברביבוגן .

חיים אחרים הנו מגזין מוביל בנושאי טיפול אלטרנטיבי ואנטי אייג'ינג. ממליץ בחום על טיפול בשיער באמצעות רביבוגן.

קרא עוד.

 

כתבה צרכנית על רביבוגן ותרומתו לטיפול בריא בשיער.

במוסף בריאות של ידיעות אחרונות באינטרנט

 

קרא עוד

טיפול בשיער

 

 


בריאות שיער

           

סרטים על המוצר מערוצי הבריאות ברשתות טלויזיה בארה"ב ובעולם  - לחצו כאן

     

קבצים טכניים:
 K143899.doc
ערכת רביבוגן להחייאת השיער ועור הקרקפת - סרום .פטנט רשום. ל 3-6 חודשי טיפול.

להגדלה לחץ על התמונה
ערכת רביבוגן להחייאת השיער והקרקפת 180 מ"ל 570.0 כולל מע"מ
487.2 לפני מע"מ
בחר כמות:
הזמן מוצרחיפוש
 

קטגוריותאתר מאובטח
החשבון שלי צור קשר אתרים מומלצים ראשי
  נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות אחסון אתרים חנות וירטואלית